Filenin sultanından platonik aşk itirafı

Zehra Güneş, Filenin Sultanları’nın Avrupa şampiyonluğunun ardından ününe ün kattı. Başarılı voleybolcu Güneş, Instagram’da da 4 milyon takipçi sayısına ulaşarak önemli bir kitleye ulaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlber Ortaylı’dan Ayasofya açıklaması: “Akılları varsa kapatırlar”Güncel
Sosyal medya bu kızı konuşuyor: Böyle bir şey mümkün müGüncel
Menzil Şeyhinden makyajlı gözlerGüncel
Burası Taksim… Bankta oturanlara çivili sopalarla saldırdılarGüncel
Erdoğan’dan dikkat çeken açıklama: Görevini yaptıGüncel
Bakanlık’tan flaş duyuru… Cephanelikle gelmişler: 10 kilo C4 patlayıcı çıktıGüncel
Gezi Davasında FETÖ damgasıGüncel

Hem kariyeri hem de özel hayatı ile şu sıralar gündeme gelen Güneş, magazin dünyasına da hızlı bir giriş yaptı. Başarılı sporculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgi odağı olan Güneş, geçtiğimiz gün geçmişte hayranlık duyduğu ismi açıkladı.

“ZEVK SAHİBİ”

Katıldığı bir programda “İlk Celebrity Crush’ın kimdi?” sorusuna “Çağatay Ulusoy” cevabını veren Zehra Güneş, Ergenlik dönemlerinden itibaren Ulusoy’a duyduğu hayranlığını dile getirdi. Güneş’e, sosyal medyadan da destek geldi. Birçok sosyal medya kullanıcısı, “Doğru seçim”, “Valla ne yalan söyleyelim bizim de Çağatay’dı”, “Ulusoy’a aşık olmayan yoktu zaten” ve “Zevk sahibi biri” yorumları yaptı.

CELEBRİTY CRUSH

“Celebrity Crush” kelimesinin Türkçe karşılığı; ünlü birine duyulan aşk ve hoşlanma durumu olarak ifade edilmektedir. Milli voleybolcu, bir dönem aşk yaşadığı Eren Dişli ile evliliğin eşiğinden dönmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir