David ve Victoria Beckham’dan sağlıklı yaşam ipuçları

1999’da evlendiği eşi emekli futbolcu David Beckham’la (48) mutlu bir evlilik sürdüren Victoria Beckham, formda fiziği ve sağlıklı yaşama olan tutkusuyla tanınıyor.

Daha önce neredeyse her gün balık ve salata tükettiği söylenen Victoria Beckham (49), uyguladığı sağlık formüllerini Instagram hesabında paylaştı.

İlk hikayesinde bir şişe elma sirkesi resmi yer alırken açıklamasında, “Uyandığımda ilk işim, her sabah aç karnına birkaç yemek kaşığı” diye yazıyordu.

Daha sonra Victoria, eşinin hazırladığı ve her sabah birlikte içtikleri yeşil suyun içeriğini paylaştı.

“Her sabah elma sirkemizi içtikten sonra yeşil su içeriz.” diyen tasarımcı, malzemeleri ıspanak, brokoli, salatalık, kereviz, limon, zencefil ve misket limonu ve meyve olarak sıraladı.

Sabah rutinleriyle ilgili diğer paylaşımda da, yeşil su malzemelerinin bir tabağa dizildiği bir görsel yer aldı. Fotoğrafta Victoria’nın baş harfleri olan salatalıktan oyulmuş bir “VB” dikkat çekti.

Gün boyunca paylaşımlarına devam Victoria, antrenmandan sonra da meyveli smoothie tükettiğini paylaştı. Son olarak her gün taze zencefil, karabiber, limon ve zerdeçaldan oluşan sağlıklı bir karışımı da tükettiğini bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir