Bahçeşehir Koleji “Sıra Sende” dedi

Türkiye’nin lider eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji, Harvard’dan Stanford’a, dünyanın en iyi üniversitelerinden tam kabul alan mezunları ve eğitimde öncü projeleriyle, “Sıra Sende” adlı yeni bir iletişim kampanyasına start verdi.

,

100 YILLIK CUMHURİYETİN 55 YILLIK EĞİTİM NEFERİ

BUEK Eğitim Kurumları 55 yaşına girerken, 1994’de kurulan Bahçeşehir Koleji’ de
2024’te 30 yaşına girecek. 65 ilde, 153 kampüsü ve 100 bini aşkın öğrencisi var.

EĞİTİMDE ÖNCÜ

Zorlu Sky Lounge’deki, “Sıra Sende” adlı iletişim kampanyası tanıtımında Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Krombera Kreatif Direktörü Doğa Duymaz, Next Akademi Kurucusu-Akademisyen Levent Erden konuştu. Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, “STEM eğitimini ilk kez uyguladık. Kişiye Özgü Öğretim Modeli, Yapay Zekâ Okuryazarlığı, Çift Dilli Eğitim Modeli, Kodlama ve Robotik gibi birçok eğitim markası yaratıldı. Bu markalar, çok sayıda eğitim kurumuna ilham verdi. Türkiye’deki eğitim ekosistemine önemli katkılar sağlandı” ifadelerini kullandı.

55 YILLIK BİRİKİM

Genel Müdür Özlem Dağ sözlerini, “Sıra Sende kampanyası da, Bahçeşehir Koleji’nin, BUEK’ten aldığı 55 yıllık deneyim ve kendi yolunda katettiği 30 yıllık tecrübenin özetidir. ‘Değiş, dönüş, daha iyisini yapmak için elinden geleni yap’ diye cesaret veren dinamik bir yapı. Sıra Sende kampanyamız, bu birikim ve dinamizmi dile getiriyor” diye sürdürdü.

BAŞARANLAR ANLATTI

Amerika’dan AB ülkelerine Harvard’dan, MIT’e yurt dışındaki üniversitelerde tam kabul alıp burslu okuyan mezun öğrenciler de video mesajla açılışa katıldı. Dünya Hip Hop ve Breaking Şampiyonu Bahçeşehir Koleji öğrencisi Mina Cemre Hepgür de dans gösterisi yaptı.

ATATÜRK’ÜN iZiNDE iLERLiYOR

2023 Rise Bursu kazanıp, dünyanın en parlak 100 öğrencisi arasına girmeyi başaran 11. sınıf öğrencisi İrem Deniz Küçükköse, “Biri gelip, lisede robotik takımı olduğunu, gençlerin üniversitede uluslararası madalyalar kazandığımı söylediğinde, ‘hayal mi görüyorum?’ diye sormuştum. Hayal değil, gerçekti. Okulum sayesinde Atatürk’ün açtığı yolda başım dik, ilerliyorum” dedi.

CERRAHPAŞA TIP KAZANDI

Alpaslan Karaca, “Dershaneye gitmedim. Özel ders almadım. 2023 YKS’de, Türkiye 2020’ncisi oldum. Cerrahpaşa Tıp, 1. sınıf öğrencisiyim. Atatürk’ün kendini emanet edecek kadar güvendiği bir Türk hekimi olmak için inançla ilerliyorum” diyerek, öğrencilere, “Sıra Sende” diye seslendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir