Erdoğan’ın “profesör müsveddesi” diyerek hedef aldığı düşünülen Naci Görür, Prof. Dr. Ersan Şen’in videosunu paylaştı: İşte hakikat

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın hedef aldığı ileri sürülen Prof. Dr. Naci Görür, Prof. Dr. Ersan Şen‘in katıldığı bir televizyon programında, “Ben milletin kızdığı ‘peynir ekmek, süt, et’ diyorum; orası diyor ki, ‘yollar, köprüler, havalimanları’. Millet havalimanı köprü yol mu yiyecek?” sözlerini sarf ettiği bölümü alıntıladı; “İşte hakikat, sevgiyle” diye yazdı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AKP Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı “Ya bu adam Prof. müsvedde bu… Öncelikle senin profesörlüğünden bu millete ne gelir?” sözleriyle Prof. Naci Görür’ü hedef aldığı öne sürülmüştü.

Görür yaptığı ilk paylaşımda, “Sayın cumhurbaşkanımızın beni kastettiğini sanmıyorum, ben asla böyle bir şey söylemedim” ifadelerini kullanmıştı.

Naci Görür, Twitter hesabından Prof. Dr. Ersan Şen’in videosunun olduğu bir tweet’i alıntılayarak, “İşte hakikat, sevgiyle” notuyla paylaştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir